Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak ?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak ?

Riot Games’in Valorant Mobile duyurusu sonrasında gözler çıkış tarihine çevrildi. PC sürümleriyle geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan oyun, 2022 itibariyle test süreçleriyle mobile gelecek. Oyunun geliştirildiği net olarak açıklanmış olsa da mobil versiyon için takvim henüz paylaşılmadı ve Valorant Mobile ne zaman çıkacak sorusu açık bırakıldı.

Valorant PC Sürümü Ne Zaman Tanıtıldı?

5v5 taktik nişancı oyunu olarak duyurulan Valorant, 2 Haziran 2020’de çıkış yaptı. Windows ve macOS işletim sistemleriyle uyumlu olan oyun, 14 milyonu aşkın oyuncuya ulaşmayı başardı. Riot Games’in destekleriyle FPS rekabetçi espor oyunlarında listeye ulaşan Varolant, bu gelişmeler sonrasında mobil için de geliştirilmeye başlandı. Oyunun yıl dönümünde (2021) Valorant Mobile resmi olarak duyuruldu.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile’nin 2022 son çeyreğinde piyasaya sunulması bekleniyor. Riot Games tarafından net çıkış tarihi belirtilmeyen oyun için beta planlamaları ise 2022’nin ortaları. Beta süreçlerinin resmi olarak başlatılmasıyla Valorant Mobile ne zaman çıkacak sorusu da yanıt bulacak.

Valorant Mobile Oynanış Nasıl Olacak?

Oyunların mobil odaklı geliştirmelerinde, dokunmatik ekranlar öncelik kazanıyor. Valorant Mobile’de kontroller daha kolay olacak.

Valorant Mobile’de Çapraz Oyun Destekleyecek Mi?

Valorant Mobile’de çapraz oyun desteklenmeyecek. Adil bir oyun deneyimi için mobil oyuncular, diğer mobil oyuncularla eşleştirilecek.

Valorant oyununu bilgisayarda oynamayan çoğu oyuncu, mobil sürümün geliştirilmesini bekliyor. Valorant Mobile APK gibi alternatifleri arayan oyuncular için şu anda resmi olarak oynanabilecek bir Valorant Mobile seçeneği bulunmuyor. Resmi duyurular sonrasında Google Play Store ve App Store üzerinden oyun indirime açılacak.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın