TÜM OYUNLAR

Epin Ürünleri

Epin asıl olarak ''Electronic Personal Identification Number'' kısaltması olan bir dijital oyun terimidir. E-pinler kodlar ve sayılardan oluştuğundan kişiye özeldir. Bu kodlar genellikle 2 ya da 3 haneli olabilirken aynı zamanda 25 ya da 30 haneli de olabilmektedir. Dolayısıyla epinler çeşitli sayılardan oluşan dijital ürünler olup bu ürünlere verilen genel bir isimdir. Oyunlarda ve uygulamalarda kullanılan, oyun içi satın alımlar gerçekleştirilebilen kodlardır. Uygulama içinde yer alan ‘’Redeecom’’ ya da ‘’Kodu Kullan’’ kısmından yükleme yapılabilmektedir. Bu aşamalarda kullanılan dijital para birimlerine e - pin denir. Epin, kod satın almak anlamında kullanılan sanal bir terimdir.

 

Epinler satın alındıktan sonra oyunun içinde aktif edilmektedir. Bunu yapabilmek için oyuncu numarasının doğrulandığı alana karakter ismi yazılmaktadır. Daha sonrasında ise ''tamam'' kısmına tıklayarak giriş yapılmalı ve ID'nin görünür olması beklenmelidir. Epin başlığı altına ise kod girilerek tekrar ''OK'' ya da ''Tamam'' butonuna basılmalı ve artık aktif edilerek kullanılabilmektedir. Her oyundaki epin kodun kullanım arayüzü farklı olabilmektedir. Kodların kullanımları gamerdunyasi.com’da her oyun özelinde ‘’Epin-Kod’’ kategorisindeki ‘’Oyun açıklaması’’ kısmında detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu sayede her oyunun kendi özelinde kodun nasıl kullanılacağı kavranarak rahatlık ile epinler aktif edilebilmektedir. 

 

Epin Nedir?

Epin, online oyun şirketlerince tercih edilen bir ödeme yöntemidir. Oyun firmaları için bir nev - i gelir kaynağı olan uygulama içi ürünlerin bir diğer adıdır. Oyun içi ürünler her bir sistem içinde farklılıklar gösterir. Fakat genel olarak oyun içindeki tasarımlar, kıyafetler, güçlendirmeler olarak öne çıkar. Epinler de bu satışları gerçekleştirecek olan kodların genel bir ismidir.

Oyunun oynandığı yerde alışveriş yapabilmek için bu kodlara ihtiyaç duyulmaktadır. Epin ürünler yayıncı ve yaratıcıların olduğu firmalar tarafınca üretilir. Bu ürünlerin kullanılabilmesi yani bir epin (kod) alabilmek için ilgili olan mecraya kod karşılığı ödeme yapılması gerekmektedir. Bu ücretler ise oyundan oyuna değişiklik göstermektedir. Kısacası e - pinler ilgili oyunların içinde ürünleri satın almak için bakiye yüklemek anlamını taşımaktadır.

 

Valorant

Riot Games tarafından üretilen Valorant çok oyunculu bir video oyunu olarak öne çıkar. 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak yayınlanan oyun taktiksel bir yapıda dizayn edilmiştir. Birinci şahıs nişancı kategorisindeki Valorant oyunu yakın gelecekte geçen bir konuyu ele almaktadır. Oyuncular tarafından dünyadaki tüm kültürlere göre tasarlanan ajan karakterler olarak oynanmaktadır. Her takım beş oyuncuya sahiptir. Her oyunda olduğu gibi Valorant’ta da oyun içi satın alımlar mevcuttur. Oyunculara silah ve yetenek geliştirmek için oyun içi alışverişler yapmaktadır. Bu alışverişler için ise 175 VP ya da 740 VP sıklık ile tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra pek çok epin mevcuttur. 

Valorant Points alternatifleri arasında en yüksek birim hangisidir? 

VP seçenekleri arasında yer alan en yüksek para birimi 8500 VP olarak sunulmaktadır. 

VP ile hangi ürünler satın alınabilmektedir?

Valorant Points ile mağazada mevcut olan silah, ajanlar ya da aksesuarlar satın alınabilmektedir. 

 

 

Zula Altını

Zula oyunu MadByte Games tarafından geliştirilip Lokum Games tarafından da dağıtıma çıkarılan bir oyundur. Oyunun türü MMOFPS'dir. Türk yapımı bir oyun olan Zula, ücretsiz olarak indirilip kayıt olduktan sonra oynanabilmektedir. Asker ve istihbaratçıların olduğu Zula, iki adet düşman ekibinin yer aldığı bir oyundur. Farklı hikayelerin de mevcut olduğu oyunda 20 adet karakter bulunmaktadır. Zula’da da diğer oyunlarda olduğu gibi oyun içi alışverişler. Bu alışverişleri gerçekleştirebilmek için Zula Altını adı verilen oyun içi satın alım yöntemi kullanılmaktadır. Zula altınları 3000 300 Zula Altını gibi birçok farklı seçeneği ile öne çıkmaktadır. Alternatifler arasında yer alan 37400 Zula altını da sık sık tercih edilmektedir.

Zula altınının oyun içinde nasıl aktif edilebileceği sitede yer almaktadır. Kısaca bahsedilecek olursa bu altınlar oyunun içindeki ''Altın Yükle'' kısmına ve sonrasında ''EPİN Yükle'' seçeneğine tıklayarak yüklenebilmektedir. Oldukça kolay bir kullanımı olan Zula altınları arasında 37400 Zula Altını gibi birçok seçenek yer almaktadır.

Zula oyununda kaç adet mod bulunmaktadır?

Oyunda kullanılan on üç adet mod mevcuttur. Bu modlardan bazıları şunlardır; 

  • Ölüm Maçı
  • Sabotaj
  • Su Savaşı
  • Sancak

gibi birçok farklı oyun modu mevcuttur.

Zula altınları ile neler satın alınabilmektedir?

77000 Zula Altını gibi birimler ile oyun içi birçok malzeme satın alınabilmektedir. Örneğin oyun içi silah süresi uzatmak ya da bomba satın alabilmek Zula altınları ile mümkündür.

WolfTeam

Softnyx tarafından yapılan ve JoyGame tarafından da Türkiye'deki yayın hayatına atılan Wolfteam, kurt adamların olduğu bir savaşı temsil eden MMOFPS türünde oyundur. Çevrimiçi olarak oynanan ve dünyanın birçok farklı bölgesinden oyuncunun katılabildiği karşılıklı oynanabilen bir türdür. Oyun içinde yer alan kurt karakterler mevcuttur. İsteğe bağlı olarak ya kurt ya insan ya da hem kurt hem insan olarak oynanabilmektedir. Oyun içinde yer alan para birimi ( Wolfteam Nakit ) Gamerdunyasi.com üzerinden rahatlıkla satın alınabilmektedir. Birçok farklı oyun içi alışveriş yapılabilecek Wolfteam nakit miktarı mevcuttur.  Bunlar arasında yer alan 12.250 WolfTeam Nakit ve daha pek çok alternatif vardır. 45000 WolfTeam Nakit ile oyun içi alışverişlerinizi de büyük oranda tamamlama şansı elde edersiniz.

WolfTeam oyununda kaç adet tuş kombinasyonu mevcuttur?

WolfTeam’de yer alan on dört adet tuş kombinasyonu mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekildedir; 

  • Space - zıplama
  • CTRL - eğilme
  • Shift - sessizce yürümek

 

WolfTeam nakit ile oyun içi neler satın alınabilmektedir?

Uygun fiyat seçenekleri ile kolay ulaşılabilen WolfTeam nakitler ile oyun içi birçok ürün satın alınabilmektedir. Bunlar ürünler arasında silahlar, ekipmanlar, güçlendiriciler ve daha birçok malzeme mevcuttur.

 

Pubg Mobile

PUBG oyununun mobil versiyonu olan Pubg Mobile, Battlegrounds ismindeki tek kişilik mücadele oyunu olarak bilinmektedir. Oyun, bir ada içine uçak ile bırakılan 100 kişinin arasında galip olmayı hedeflemektedir. Son dönemlerin en çok ses getiren oyunlarındna olan Pubg Mobile’de de oyun içi satın alımlar mevcuttur. PUBG Mobile 60 UC gibi pek çok birim mevcuttur. 660 UC sık sık tercih edilmek ile birlikte bu seçenekle birçok malzeme alınabilmektedir. Pubg Mobile 3850 UC gibi seçenekler sayesinde oyunculara oyun içinde kaliteli bir deneyim vaat edilmektedir.Pubg 1800 UC ile oyunun içinde özel skin ya da çeşitli aksesuarlar alınabilmektedir. Aynı zamanda kıyafetler ve silahlar de bu UC seçenekleri ile satın alınabilmekte ve oyun içi haz arttırılmaktadır. Oyun içi deneyimi arttırmak ve daha aktif bir serüven yaşamak için 8100 UC gibi alternatifler satın alınabilmektedir. 

 

Pubg UC nasıl kullanılmaktadır?

''Oyuncu numara doğrulama '' kısmına girerek karakter adınızı yazıp tamam demelisiniz. Daha sonrasında ise oyun içindeki kullanıcı adınız göründüğünde epin kodunuzu girerek satın aldığını kodu kullanabilirsiniz. 

Pubg 600 UC ile yapılabilecek şeyler nelerdir?

Pubg 600 UC satın alarak yapılabilecek birçok şey vardır. Bunlardan bazıları ise şu şekilde olabilmektedir; 

  • 1 adet silah kaplaması
  • 1 adet sweatshirt
  • Maç sırasında görünebilen Royale Pass simge