Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Moral Kombat 11, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanmış NetherRealm tarafından geliştirilmiştir. Mortal Kombat 11 sistem gereksinimleri sağlandığı takdirde kullanıcılarına aksiyon dolu bir dövüş oyunu şöleni sunmaktadır. Serinin on birinci oyunu ana oyun olarak geçmekte ve Mortal Kombat X’in devamı olmaktadır. Bu oyun Unreal Engine 3 motorunun yoğun modifiye edilmiş biçimini kullanmaktadır.

2018 yılında The Game Awards tarafından duyurulan oyun 23 Nisan 2019 yılında Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation ve Nintendo Switch konsolları için Avrupa ile Kuzey Amerika’da yayımlandı. Sunulmasının ardından grafikleri, hikayesi, geliştirilmiş ağ kodu ve genel anlamda olumlu eleştiriler aldı. Mortal Kombat 11’in Aftermath adlı gelişmiş sürümüyse 26 Mayıs 2019’da yayınlandı. Bu sürümde de ek hikaye modu, üç yeni karakter ve yeni haritalar gibi yenilikler oldu.

Mortal Kombat 11 Hikayesi

Mortal Kombat 11’de geri dönen Brutalityler, Fatalityler, Friendshipler, Stage Fatalityler, Quitalityler oldu ve bunların yanı sıra Fatal Blow ile Krushing Blow gibi yeni oyun özellikleri tanıtıldı. X oyunundaki X ışını hareketleri gibi Fatal Blowlar da büyük ölçüde hasar verir. Bu yeni seride oyuncu tarafından özelleştirilebilen hareketler ve silahları vardır. Mortal Kombat 11 sistem gereksinimleri PC’niz tarafından karşılanıyorsa sizi aynı zamanda takım arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir dövüş deneyimi bekler.

Mortal Kombat 11’de Shinnok’un yenilmesiyle birlikte Dark Raiden, düşmanlarının hepsini yok ederek Earthrealm’i korumayı planlamaktadır. Bu hareket Shinnok’un annesi ve aynı zamanda zamanın koruyucu Kronika’ya Dark Raiden’in müdahalesini engellemek ve de tarihi yeniden yazmak için ilham kaynağı olur. Bundan iki yıl sonra Cassie Cage, Sonya Bblade ve Jacqui Briggs üçlüsünün liderliğinde Special Forces ekini Netherrealm’e saldırır. Hikaye bu şekilde başlar ve dövüşün sonucuna göre üç farklı şekilde sona erebilmektedir.  

Mortal Kombat 11

Minimum Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Mortal Kombat 11 sistem gereksinimleri minimum olarak sağlandığı zaman yine tatmin edici bir deneyim bekliyor. Çünkü önerilen sistem gereksinimlerine geçtiğimizde göreceğiniz gibi minimum gereklilikler de çok farklı değil.

 • Windows 7 64 bit veya Windows 10 işletim sistemi
 • Intel Core i5 750 2.66 GHz ya da AMD Phenom II X4 3.4 GHz veya AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz işlemci
 • 8 GB bellek
 • NVIDIA GTX 670 veya NVIDIA GTX 1050 ya da AMD Radeon HD 7950 / AMD Radeon R9 270 ekran kartı
 • Sürüm 11 DirectX
 • Genişbant ağ

Önerilen Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri

Bu 25 yıllık geçmişi olan efsanenin özel karakter varyasyonları, dövüşçüleri özel hale getirebilme ve tüm yenilikleriyle harika aksiyon deneyimi yaşamak ister misiniz? O halde sizleri yeni grafik motoruyla her göz çıkarma anının ve kafa kırılışının gerçekçi bir deneyim sunması için önerilen Mortal Kombat 11 sistem gereksinimleri gerekiyor. Bakalım bunlar neler?

 • Windows 7 64 bit ya da Windows 10 işletim sistemi
 • İntel Core i5 2300 2.8 GHZ ya da AMD FX 630 3.5 GHz veya AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz işlemci
 • 8 GB bellek
 • Ekran kartıysa NVIDIA GeForce GTX 780 ya da NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB veya AMD Radeon R9 290 / RX 570 olabilir
 • 11 sürüm DirectX
 • Genişbant internet

Gerçekçi bir dövüş deneyimi hikayesini deneyimlemek için bilgisayarınızda 100 GB boş bir alan ve bahsettiğimiz Mortal Kombat 11 sistem gereksinimleri sağlanmalıdır.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın