Mobile Legends En İyi Karakter

Mobile Legends Nedir?

Mobile Legends: Bang Bang, ByteDance'in bir yan kuruluşu olan Moonton tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir mobil çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasıdır (MOBA). 2016 yılında piyasaya sürülen oyun Güneydoğu Asya'da popüler oldu ve Filipinler'deki 2019 Güneydoğu Asya Oyunları'nda ilk madalya etkinliği espor yarışması için seçilen oyunlar arasında yer aldı.

Temmuz 2018'de Tencent (aynı zamanda TiMi Studio Group aracılığıyla benzer oyunlar Honor of Kings/Arena of Valor'u da geliştiriyor) Riot Games adına Şanghay 1 Numaralı Orta Düzey Halk Mahkemesinde Moonton'un CEO'su Watson Xu Zhenhua'ya karşı bir dava kazandı. Daha önce Tencent'te Tencent'in kıdemli çalışanlarından biri olarak çalıştı), Mobile Legends'ın League of Legends intihaliyle birlikte Rekabet Yasağı Anlaşmaları ile ilgili bir yasayı ihlal ettiği için ve 2,9 milyon dolarlık bir anlaşmayla ödüllendirildi.

Oynanış

Mobile Legends: Bang Bang, cep telefonları için tasarlanmış çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunudur. İki rakip takım, bir yolun kontrolü için kendi üssünü savunurken, düşman üssüne ulaşmak ve yok etmek için savaşır, üsleri birbirine bağlayan "üst", "orta" ve "alt" olarak bilinen üç "şerit". Minyonlar" olarak adlandırılan, bilgisayar kontrollü daha zayıf karakterler, takım üslerinde ortaya çıkar ve karşı takımın üssüne giden üç şeridi takip ederek düşmanlar ve kulelerle savaşır.

Karakterler

Mobile Legends, 2016'da piyasaya çıktığında başlangıçta 10 kahramana sahipti.[6] Daha sonra Kasım 2018'de[6] 70'e yükseldi ve Aralık 2020 itibariyle 103 kahraman canlı sunucuda.

Moonton, oyunun çekiciliğini daha da artırmak için kendi tarihlerinden veya folklorlarından yeni karakterler yaratmak için Güneydoğu Asya ülkeleriyle düzenli olarak işbirliği yapıyor, Lapu Lapu (Filipinler), Minsitthar (Kyansittha; Myanmar), Kadita Nyai Roro Kidul'a dayalı; (Endonezya) ve Badang (Malezya).

Kasım 2020'de Moonton, Filipinli profesyonel boksör Manny Pacquiao'yu Mobile Legends: Bang Bang'in Filipinler'deki marka elçisi olarak duyurdu. Ortaklığı anmak için Moonton, Paquito olarak bilinen oyunda Pacquiao'ya dayalı bir karakter de başlattı.

Mobile Legends Hakkında

En iyi Mobile Legends karakterleri hangileridir? MOBA'lar ünlü bir şekilde bağımlılık yapıyor ve Moonton'un mobil teklifinde LoL ve Dota 2 gibi türün güçlülerine rakip olacak fanatik bir oyuncu tabanı ve onunla birlikte büyük bir kahraman havuzu var. Mobile Legends istatistiklerine göz atmak ve kahramanların her birini kendiniz denemek için saatler harcamak yerine, en güçlü, en etkili Mobile Legends karakterleriyle doğrudan atlayabilmeniz ve düşmanlarınızdan hangisinin düşmanınız olduğunu öğrenebilmeniz için bir Mobil Efsaneler katman listesi hazırladık. savaş alanında en tehlikelisi.

Yalnızca birkaç ücretsiz Mobile Legends kahramanı var - bunların çoğunu, oyunu oynayarak veya mağazadan satın aldığınız elmasları kullanarak kazanacağınız savaş puanlarından yararlanmanız gerekecek. Tipik olarak, yeni Mobile Legends kahramanları daha güçlü ve daha pahalıdır, sizi zor kazandığınız paranızı harcamaya ikna etmek için - ama asla korkmayın; Mobile Legends seviye listemizin yardımcı olmasıyla, her sınıftan en rekabetçi Mobile Legends karakterlerini seçebileceksiniz.

Mobile Legends seviye listemiz için altı sınıfın her birinde en iyi karakterleri seçtik. Yine de takım pozisyonunuza dikkat çekmeniz gerekecek, ancak bu Mobile Legends kahramanlarından herhangi biri tekli sıra için güçlü seçeneklerdir ve düşman takım tarafından yasaklanmaları durumunda size yapmanız gereken birkaç güçlü alternatif verdik.

Mobile Legends En İyi Karakterler

EN İYİ MOBİL LEGENDS SUİKASTÇİ
Adından da anlaşılacağı gibi, Assassin sınıfı, savunmasız düşmanları seçmeye odaklanır. Kırılgan olma eğiliminde olduklarından ve avlarını avlamak için yeteneklerin ustaca uygulanmasını gerektirdiğinden oynamaları zordur. Dengeyi ekibinizin lehine çevirmek için yüksek patlama hasarının doğru hedeflere odaklanması gerekir.

EN İYİ MOBİLE LEGENDS DÖVÜŞÇÜ
Dövüşçüler, bir takım sunmak için esnek, dengeli bir beceri setine sahip yakın dövüş menzili karakterleridir ve saldırı gücü yüksektir. Hasarları zamanla artar ve bir Tank kadar sağlam olmasalar da nispeten sağlamdırlar. Özellikle bire bir pozisyonlarda durumsal olarak ekibinizin ihtiyaç duyduğu her şeye uyarlanabilirler.
EN İYİ MOBİL LEGENDS BÜYÜCÜ
Büyücüler, yetenekleri sayesinde yüksek hasarlı patlamaları yaymak ve aynı zamanda kalabalık kontrolü sağlamak için kullanan güçlü büyücülerdir. Özellikle yumuşacık olma eğilimindedirler ve yüksek öncelikli hedeflerdir.

EN İYİ MOBİL LEGENDS NİŞANCI
Mobile Legends nişancı kahramanları, yüksek hasar menzilli karakterlerdir - aksi takdirde saldırı hasarı taşıyıcıları olarak bilinir. Kuleleri itmede çok etkilidirler ve oyunun sonlarında giderek daha güçlü hale gelirler. Henüz kaçma veya misilleme yapma imkanınız olmayabileceğinden, bir nişancı olarak konumunuzu izlemek ve oyunun başlarında daha güçlü rakiplere dikkat etmek çok önemlidir.
EN İYİ MOBİL LEGENDS DESTEK SINIFI
Destek sınıfının rolü, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, takım arkadaşlarınızı iyileştirerek, koruyarak veya düşmanların onlara ulaşmasını engelleyerek onları korumaktır.
EN İYİ MOBİL LEGENDS TANK
Tanklar, diğer Mobile Legends karakterlerine kıyasla hasarları düşük olsa da, büyük bir sağlık havuzuna ve takım arkadaşlarını korumak ve düşmanları kilitlemek için çeşitli becerilere sahip güçlü, agresif başlatıcılardır.

Mobile Legends Hero Tier Listesi Ekim 2021

TIER TANK DÖVÜŞÇÜ SUİKASTÇİ BÜYÜCÜ NİŞANCI DESTEK
Çok Güçlü (S+) Barats Paquito
Phoveus
X Borg Jawhead
Lancelot Benedetta Lunox
Luo Yi
Pharsa
Granger
Natan  
Mathilda
Güçlü (S) Khufra
Atlas Gatotkaca Tigreal
Gloo
Akai
Yu Zhong
Lapu Lapu
Aldous
Balmond
Kaja
Roger
Silvana
Sun
Hayabusa Ling
Karina Saber
Vale
Kagura Chang’e Cecillion Kadita
Yve
Alice  
Yi Sun-Shin Bruno
Brody
Popol and Kupa
Irithiel
Moskov Claude
Floryn Estes
İyi (A) Hylos
Grock
Lolita Uranus Baxia
Esmeralda
Martis
Aulus
Ruby
Chou
Alpha
Argus
Zilong
Gusion Selena Lylia
Eudora Cyclops
Valir
Nana Harley Aurora Zhask
Layla
Karrie
Beatrix Wanwan Miya
Hanabi  
Rafaela Angela Diggie  
Yeterli (B) Johnson Franco Belerick Hilda Minsithar
Freya
Leomord
Masha
Badang
Gunivere
Alucard
Thamuz Dyrroth Khaleed
Bane
Natalia
Fanny Helcrut Hanzo
Gord
Odette
Kimmy
Lesley  
Carmilla
Weak (C) Minotaur Terizla   Vexana Clint Faramis

Mobil Legends S Tier

Tier S, düzgün oynandığında bazen rakiplerini fazla çaba harcamadan geride bırakabilen veya rakip bir karaktere iyi bir şekilde karşı koyabilen güçlü karakterleri içerir.

Mobil Legends A Tier

Tier A karakterler ortalamadır, ancak yine de iyi oyun yoluyla oyunları taşıyabilir veya birkaç güçlü eşleşmeye sahip olabilir.

Mobil Legends B Tier

Tier B karakterleri pek yetenekli değildir ve A tier karakterleri tarafından birden fazla koridor maçında yenilebilirler. Eğer takımların eşleşmesi iyi ve takım koordineli bir şekilde hareket ediyorsa, maçı kazandırabilirler.

Mobil Legends C Tier

Tier C karakterleri ile oynayan oyuncular genelde yardıma ihtiyaç duyan ve tek başına kendisini geliştiremeyen oyuncuların seçmiş olduğu karakterlerdir.

Mobile Legends D Tier

Tier D karakterleri zayıftır ve düzgün oynamak için çok çaba gerektirir ancak yine de tek başına hat tutabilir ya da ormancı görevine kolayca koşulabilirler. Bu karakterler genelde bazı yerlerde çok etkilidir.

Lol vs Mobile Legends

Oyunun ilk sürümünden sonra Riot Games, oyunun League of Legends'ın fikri mülkiyetini taklit ettiğinden şüphelendi ve oyunu Google Play'den kaldırmak için Google ile iletişime geçti. Moonton daha sonra oyunu Google kaldıramadan kaldırdı ve sonunda 9 Kasım 2016'da Mobile Legends: Bang Bang adını değiştirerek yeniden başlattı.

Temmuz 2017'de Riot Games, Mobile Legends ve League of Legends arasındaki benzerlikleri öne sürerek telif hakkı ihlali nedeniyle Moonton'a dava açtı. Riot Games ayrıca Mobile Legends'ın adının League of Legends'a kafa karıştıracak kadar benzediğinden şikayet etti. Dava, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Kaliforniya Merkez Bölge Mahkemesi'nde forumun uygun olmadığı gerekçesiyle reddedildi. Riot'un ana şirketi Tencent, Riot Games adına, daha sonra doğrudan Moonton'un CEO'su Watson Xu Zhenhua'yı (daha önce Tencent'te Tencent'in kıdemli çalışanlarından biri olarak çalıştığı için) Şanghay 1 Nolu Orta Halk Mahkemesi'nde hedef alan yeni ve ayrı bir dava açtı. Temmuz 2018'de Tencent'in lehine karar veren ve Tencent'e 2,9 milyon ABD Doları (19,4 milyon RMB) tutarında bir anlaşmaya varan Rekabet Yasağı Sözleşmelerine ilişkin bir yasayı ihlal ettiği için cezayla karşı karşıya kaldı.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.

Kapatmak için ESC tuşuna basın