Minecraft Haritaları

Minecraft Haritaları

Minecraft; kayıp dünyaları keşfetmeye yola çıkacağınız ve canavarlarla mücadele içerisine gireceğiniz bir oyundur. Minecraft haritaları oyuncular açısından büyük önem arz eden konulardan biridir. Minecraft'da yol haritası çizmenizi sağlayacak olan bu haritalar ile keşfetme, dövüşme gibi pek çok istediklerinize daha kolay şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Bulmaca, tuzaklar ve çok daha fazlasını haritalar aracılığı ile fark edebilme şansına sahip olursunuz.

Minecraft haritalarıyla artık her türlü gizli olan sırları açığa çıkarma şansına sahip olur ve oyuna daha fazla heyecan kazandırmaya başlarsınız. Minecraft oyununda isteğe göre tek ya da çok oyunculu şekilde oynayabilirsiniz. Haritanın size sunacağı talimatlar doğrultusunda şifreleri çözebilir ve tuzaklara takılmadan kolayca geçebilirsiniz.

Minecraft Macera Haritaları

Oyuncular için yüzlerce Minecraft macera haritaları yer alır. Bu haritalar sayesinde macera dolu anlara en hızlı şekilde adım atabileceksiniz. Minecraft macera haritaları şu şekildedir;

 • Biomebox
 • Asleep
 • Herobrine’s Mansion
 • Adventure Time
 • The Tourist
 • Kingdom of the Sky
 • Deep Space Turtle Chase

Her bir haritanın kendine ait özellikleri bulunuyor. Minecraft macera hartalarının da nasıl özelliklere sahip olduğunu sıraladığımız zaman;

Biomebox: Bioemox haritası içeri,sinde oyuncuları bekleyen farklı tip görevler yer alır. Oyuncular bu görevleri sırasıyla sıralamaya devam ettikçe bir üst seviyeye çıkmaya başlamış olur.

Asleep: Yanan binalar içerisinde keyif ve risk dolu bir gezinti yapabilmenizi sağlar. Bu harita ile yanan binalar arasında olursunuz.

Herobrine’s Mansion: Bu harita ile düşmanlardan özel hediyelere kadar pek çok şeyi keşfedebilmenize yardımcı olur.

Adventure Time: Fantastik olarak tabir edeceğimiz bir Minecraft ülkesinin yolunu tutmak istiyorsanız o zaman Adventure Time haritasını kullanabilirsiniz.

The Tourist: Uzun süreden beridir devamlılığını sürdüren macera haritalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İlk başlangıçtan bitişe kadar bakıldığı zaman 4 saat sürüyor. Zaman geçirmek isteyen oyuncular ise bu yola başvuruyor.

Kingdom of the Sky: Bu haritanın diğerlerine oranla Youtube tarzı bir anlatım özelliği bulunuyor. Yeni nesil bir oyun oynamak isteyenler ise Minecrafta macera haritaları arasında Kingdom of the Sky'ı seçiyor.

Deep Space Turtle Chase: Maden istasyonunda bulunan suçlularla kıyasıya bir koşuşturmaca içerisine girmek istiyorsanız o zaman Deep Space Turtle Chase haritasını seçebilirsiniz. Oyunculara bakıldığı zaman farklı bir deneyim yaratmaya başlayacaktır.

Minecraft Hayatta Kalma Haritaları

Minecraft hayatta kalabileceğiniz sırları haritaları ile sunuyor. Minecraft hayatta kalma haritaları ile oyuncularda zorlu bir mücadele içerisine girmeye başlayacak. Oyuncuların burada tek bir görevi var o da yaşadığı topraklarda uzun süre hayatta kalma mücadelesi vermek.

Hayati önem arz eden canavarlarla kıyasıya bir heyecanın içerisinde olmanızı sağlar. Minecraftın hayatta kalma haritalarının neler olduğu konusunda ise şu şekilde açıklamamızı yapabiliriz:

 • World in a jar
 • Ant farm survival
 • Deadly Orbit
 • Planet İmposibble

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın