Metin 2 Biyolog Görevleri

Metin 2 Biyolog Görevleri

Dünya çapında birçok oyuncusu olan Metin 2 2005 yılında piyasaya çıkmıştır. Metin 2 biyolog görevleri kısmına geçmeden biraz oyundan bahsedelim. Çok oyunculu ve çevrim içi istemci MMORPG rol yapabilme oyunudur. Kore’de Ymir Entertainment firması tarafından yayınlanmaya başlanmıştır. 2006 senesindeyse Gameforge 4D GmbH firması tarafından satın alınıp 17 dilde hizmet sunarak oyuncularıyla buluşmaya devam etmiştir.

Oyunun temel konusu üç büyük imparatorluğun birbirleriyle savaşını içermesidir. Bu Uzak Doğu hikayesinde ilk önce yalnızca hayvan veya bitki hayatı mevcuttur ve bir Metin taşı gelerek dengeleri değiştirmiştir. Böylelikle üç imparatorluğun sınırları çizilmiştir. Oyunun esas amacı savaşıp kendi imparatorluğunu geliştirmeye katkı sağlamaktır. Gelişmiş tasarımıyla Avrupa’da 58.000.000, Dünya üzerinde 150.000.000 kadar kullanıcıya sahiptir.

Metin 2 Biyolog Görevleri Nelerdir?

Kısaca Metin 2 biyolog görevleri Biyolog Chaegirab’dan alacağınız 8 ve Seon-Pyeong’dan alacağınız 2 araştırma görevini kapsamaktadır. Bu görevler başarıyla tamamlanınca sonucunda karakterinize kalıcı özellikler ve değerler kazanıyorsunuz. Bir de sizlere gelen abanoz sandıklarla ödüllendiriliyorsunuz. Her görev için belirli görev eşyalarını tamamlamak gerekiyor. Peki, bu görevler neler onlara bakalım:

 • 30 Level: Ork Dişi 10 adet ve Jinunggyi’nin Ruhtaşı istenmektedir. Elit Ork, Elit Ork Gözcüsü, Elit Ork Büyücüsü, Elit Ork Savaşçısı’ndan elde edilmektedir. Görev tamamlandığında %10 hareket hızı ve kırmızı abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 40 Level: Lanet Kitabı 15 tane ve Tapınağın Ruhtaşı istenmektedir. Kibirli Karanlık Fanatik, Kibirli Karanlık Savaşçı, Kibirli Karanlık Albay, Büyük Haberci, Karanlık Haberci ve Karanlık İşkenceci’den elde edilmektedir. Görev sonunda %5 saldırıcı hızı ve ihtişamlı abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 50 Level: Şeytan Hatırası 15 tane ve Sagy’nin Ruhtaşı istenmektedir. Şeytan Okçu, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Askeri, Şeytan Şamanından elde edilmektedir. Metin 2 biyolog görevleri sonucunda +60 savunma ve sarı abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 60 Level: Buz Topu 20 tane ve Aurtumryunun Ruhtaşı istenmektedir. Buz Aslanı, Buz Golemi ve Buz Adam’dan elde edilmektedir. Görev tamamlandığında 50 saldırı değeri, parlak yeşil abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 70 Level: Zelkova Dalı 25 tane ve Gyimok’un Ruhraşı istenmektedir. Kötü Ağaç, Orman Perisi, Hayalet Ağaç, Hayalet Ağaç Kökü, Hayalet Söğüt’ten elde edilmektedir. Görev sonucunda %11 hareket hızı, %10 hasar azaltma ve yeşil abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 80 Level: Tugyis Tabelası 30 tane ve Tugyis Ruhtaşı istenmektedir. Öcü Savaşçısı, Öcü Çılgın, Öcü Kasap, Bin Savaşçı, Yokedici, Maymun Savaşçı’dan elde edilmektedir. Görev bitişinde %6 saldırı hızı, %10 saldırı değeri ve mavi abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 85 Level: Krm. Hayalet Ağaç Dalı 40 tane ve Orman Ruh taşı istenmektedir. Hayalet Söğüt, Dev Hayalet Ağaç, Kırmızı Orman Perisi, Kırmızı Hayalet Söğüt, Kırmızı Kötü Ağaç, Kırmızı Hayalet Ağaç Kökü’nden elde edilmektedir. Görev bitişinde %10 yarı insan savunması ve mor abanoz sandık kazanılmaktadır.
 • 90 Level: Liderin Notları 50 tane ve Liderin Ruhtaşı istenmektedir. Mavi Ejder ve Catacomb’tan elde edilmektedir. Görev sonucunda %8 yarı insan saldırı hasarı ve mavi abanoz sandık elde edilmektedir.

Bu bahsettiğimiz Metin 2 biyolog görevleri Biyolog Chaegirab’dan alınırken bahsedeceğimiz son ikisi de Seon-Pyeong’un görevleridir.

 • 92 Level: Kemgöz Mücevheri 10 tane istenmektedir. Yeraltı Buz Golemi, Yeraltı Buz Adamı, Kırmızı Orman Perisi’nden elde edilmektedir. Görev bitişinde 1000 HP veya 120 savunma ya da 50 saldırı değeri kazanılmaktır.
 • 94 Level: Bilgelik mücevhri 20 tane ve Beran-Setaou Ruhtaşı istenmektedir. General, Beran-Setaou’dan elde edilmektedir. Sonucunda 1.100 HP veya 140 savunma ya da 60 saldırı değeri kazanılmaktadır.

Önemli bir not olarak Metin 2 biyolog görevleri yapılırken söz konusu elde edilmesi gereken nesnelerin saat sınırlamasıyla birer tane olarak elde edilebildiğini belirtelim. Örneğin ork dişi toplanırken her gün bir tane olarak teslim edilir ve görev sonunda ruhtaşını vererek sonlandırırsınız. Ek olarak 92 ve 94 level görevlerini ‘Araştırmacı Parşömeni’yle sıfırlayarak tekrar yapabilmektesiniz.

Metin 2 Biyolog Görevi: Abanoz Sandık Ne İşe Yarar?

Biyolog Chaegirab’dan alınan Metin 2 biyolog görevleri sonucunda verilen abanoz sandıklardan ne çıktığını merak ediyor olabilirsiniz, kısaca bakalım.

 • Kırmızı Abanoz Sandık: Hırsızın eldiveni, zen fasultesi, kritik vuruş şansı x5, tecrübe yüzüğü, beceri kitabı, kutsama kağıdı.
 • İhtişamlı Abanoz Sandık: Beceri kitabı, lider kitabı (2 saat), kutsama kağıdı, hırsızın eldiveni, ejderha kağıdı.
 • Sarı Abanoz Sandık: Bilge kralın eldiveni, bilge kralın sembolü, beceri kitabı, kutsama kağıdı,tecrübe yüzüğü (3 saat), zen fasulyesi, hırsızın eldiveni (3 saat), Lucy’nin yüzüğü, kaçağın pelerini, karma muska, ruhtaşı.
 • Parlak Yeşil Abanoz Sandık: Ejderha kağıdı, efsun nesnesi, kutsama kağıdı, tecrübe yüzüğü (3 saat), arttırma kağıdı, zen fasulyesi, hırsızın eldiveni (3 saat), ruhtaşı.
 • Yeşil Abanoz Sandık: Efsun nesnesi, kutsama kağıdı, arttırma taşı, delici vuruş şansı x5, kritik vuruş şansı x5, ruhtaşı, zen fasulyesi.
 • Mavi Abanoz Sandık: Efsun nesnesi, Arttırma kağıdı, ejderha kağıdı, kutsama kağıdı, zen fasulyesi, ruhtaşı, delici vuruş şansı x5, kritik vuruş şansı x5
 • Mor Abanoz Sandık: Efsun nesnesi, ejderha kağıdı, kutsama kağıdı, arttırma kağıdı, ruhtaşı, zen fasulyesi, delici vuruş şansı x5, kritik vuruş şansı x5

Metin 2 biyolog görevleri sonucunda elde ettiğiniz ödüller asla geri gitmez, kalıcıdırlar. Bir ek bilgi daha olarak Chaegirab getirilen itemler bazen kırık olaiblir ve kabul edilmeyebilir. Bu durumda tekrar elde etmeniz gerekir. Her teslim edilen itemden sonra 24 saat beklemeniz de gerekmektedir.

Metin 2 Biyolog Görevleri Kaç Saatte Bir Verilir?

Metin 2 biyolog görevleriyle çeşitli ödüller, özellikler ve değerler kazanmak istiyorsanız yukarıda bahsedilen levellerde gerekli yerlerden istenilenleri elde edeceksiniz. Ancak önemli bir nokta vardır, bu da Metin 2 biyolog görevleri kaç saatte bir verilir? Görevleri 24 saat aralıklarla bir tane olarak alabilmektesiniz.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın