LoL Script Nedir?

LoL Script Nedir?

Oyuncuların oyun içerisindeki hareketlerini görüp, tahmin edip bunları iyileştiren üçüncü parti programlar olan LoL Script nedir? Ne anlama gelir? Kullanılmalı mıdır? sorularını yanıtlayacağımız bu yazıya hoş geldiniz.

LoL Script, oyuncuların oyun içindeki hamlelerini tespit edip daha iyi oynamasına yardımcı olan bir oyun hilesidir. League of Legends oyununu oynamayı daha da basitleştiren bu hile, oyuncuların imkânsız hareketleri ve ön görüleri gerçekleştirmesine olanak sağlamaktadır.

Peki LoL Script tam olarak nedir? Ne işe yarar? İşte bugün bunu yanıtlamak için buradayız. League of Legends oyununun yapımcısı Riot Games’in bir türlü engellemeyi başaramadığı LoL Script ne işe yarar? Riot Games bu konuda bayağı katı bir tutum sergilese de oyuncular hala kullanmaya devam ediyor.

Bizce de kullanılmaması gerekmektedir çünkü oyun zevkini yerle bir eder. Oyuncular gösterebileceği performansın çok üstünde bir performans sergiledikeri için oyunun pek eğlenceli bir tarafı kalmaz.

LoL Script Ne İşe Yarar?

Hilenin ne olduğunu az çok anladık diye düşünüyorum. Şimdi sıra geldi LoL Script’in ne işe yaradığını öğrenmeye, peki LoL Script Ne İşe Yarar? İşte tüm detaylar burada.

  • Minyonlara Kusursuz Son Vuruş Atmak: Bu hilenin özelliklerinden birisi de oyun içerisindeki her türün canını hesaplayabiliyor olmasıdır. Sizin yerinize hesaplayıp tek hamleyle farm yapmanızı sağlamaktadır.
  • Rakibin Attığı Yeteneklerden Kusursuz Kaçış: Bu hilenin bir diğer özelliği ise rakibinizin size attığı yeteneklerden kusursuz bir şekilde kaçmanızı sağlamaktadır. Hile sizin yerinize hesaplayıp tam zamanında yeteneğin kullanıldığı doğrultunun tam tersine bir adım atmaktadır.
  • Rakibe Atacağınız Yeteneklerin Kusursuz Hale Gelmesi: Evet bu hilenin güzel bir yanı daha var. Eğer rakibe bir yetenek isabet ettirmek isterseniz hile bunu hesaplayarak sizin yerinize mükemmel bir şekilde yeteneği tutturmaktadır. İmkânsız denilebilecek yerlerde bile müthiş bir yardım sunmaktadır.
  • Kusursuz Kombo Yapmak: Hile aynı zamanda oynadığınız karakterin yeteneklerini çok hızlı bir şekilde kombolayabilir. Bu sayede rakibinize nefes aldırmadan onu kesebilir ve öne geçebilirsiniz. Bazen atılan komboları anlayamadan ölüyorsunuz işte bu da hilenin bir özelliğidir.

LoL Script Kullanılmalı Mıdır?

O kadar şeyi anlattıktan sonra LoL Script Kullanılmalı Mıdır? sorusunu sormaktan çekiniyoruz. Çünkü o kadar cazip imkânlar ve rahatlıklar sunuyor ki kullanmamak elde değil. Yine de siz bu tarz hile programlarını kullanmamaya çalışın. Yeteneğiniz ile oyunları kazanmaya bakın.

Riot Games, LoL Script’i kullananların hesaplarına ağır yaptırımlar uygulamaktadır. Kullanan çoğu insan er geç fark edilir ve oyundan süresiz bir şekilde uzaklaştırılır. Hesabınıza değer veriyorsanız LoL Script kullanmamalısınız. Emeklerinizi boşa harcamak istemezsiniz.

LoL Script Ücretsiz Midir?

Gelelim LoL Script ücretsiz midir? sorusuna, LoL Script’in ücretsiz versiyonları olduğu gibi ücretli versiyonları da bulunmaktadır.

Ücretsiz versiyonları herkes tarafından kullanıldığı için oyundan uzaklaştırılma olasılığınız daha yüksektir. Ücretli versiyonlar ise ücretsizlerin aksine biraz daha uzun süre oynamanıza izin verir. Herkes kullanmadığı için Riot Games tarafından fark edilmesi epey zordur.

Bu hile programlarını kesinlikle önermiyoruz.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın