Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Devolder Digital Games tarafından geliştirilmiştir ve 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. Her oyun gibi Fall Guys sistem gereksinimleri de karşılandığı zaman çevrimiçi ve çoklu oyunculu bir deneyimi kullanıcılarına sunmaktadır. PlayStation 4 ve Microsoft Windows için piyasaya sunulmuştur. Ninja Warrior, Takesh’s Castle ve Wipeout gibi oyunlardan büyük ölçüde ilham aldığı söylenebilmektedir. Oyunun yayınlanmasıyla birlikte 48 saat içerisinde 2 milyondan fazla satılmıştır.

Bu video oyunu kalabalık insan topluluğu tarafından canlı oynanmaktadır. Kendi karakterlerinizi oluşturduğunuz bir oyun deneyimi sunuyor. Toplam 60 kişiyle başladığınız bu oyunun biraz daha detaylarından bahsedip ardından sistem gereksinimlerine geçelim.

Fall Guys Nasıl Oynanır?

Kendi karakterinizi oluştururken istediğiniz renkte ayarlamaktasınız; ayak ve hareketlerini kendiniz seçebilirsiniz. Yüz yapısını değiştiremiyorsunuz, çünkü otomatik geliyor. Her oyuncunun varsayılan bir yüz yapısı olmaktadır. Karakterler zaten sevimli ve şirin bir tasarıma sahip, bu açıdan da oynamak çekici geliyor.

Oyundaki amacınız düşmemek oluyor. İlk parkurunuzu düşmeden sonuçlandırdığınız zamansa diğer parkurlara geçmek zorunlu. Bol gülüp eğleneceğiniz bu video oyununda birçok parkur var ve her aşamada 15 kişi eleniyor. Fall Guys sistem gereksinimleri bilgisayarınız tarafından karşılanıyorsa eğlenerek başarı sağlayacağınız bir oyun deneyimini yaşayamaya hemen başlayabilirsiniz.

Fall Guys

Minimum Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Cıvıl cıvıl yaz temaları olan grafikleriyle, Survivor’da yarışma hissi vermesiyle, rekabetçi oyun modlarıyla parkurlarını çok seveceğiniz oyun için minimum gerekliliklerimiz neler inceleyelim. Basit grafikleri olsa dahi belli başlı gereksinimlerin karşılanması keyifli bir oyun deneyimi için şart olacak. Birinci olmak için çok hırslanacağınız, bazense sinirlerinizi bozacak bir oyun olan Fall Guys üst düzey bir gereklilik sunmuyor. 2 GB bir alan sağlandığı zaman bahsedeceğimiz Fall Guys sistem gereksinimleri sayesinde çok keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  • Windows 10 64 bit işletim sistemi
  • Intel Core i5 ya da AMD karşılığı
  • 8 GB bir RAM
  • NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7950 ekran kartı
  • Genişbant ağ bağlantısı

Bunları zaten gerekli Fall Guys sistem gereksinimleri olarak görebilirsiniz. PC’niz tarafından en az bunlar karşılanıyorsa zaten tamamen yeterli olacaktır. Daha üst donanımlara sahipseniz zaten iyi bir Full Guys deneyimi sizi bekliyor.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın