CSGO Ping Gösterme

CSGO Ping Gösterme

CS:GO gibi oyunlarda ping, akıcılığı doğrudan etkilediği gibi pingin sürekli kontrol altında tutulması adına CS:GO ping gösterme işlemleri yapılabilmektedir. Ping değerinin gösterilmesi sırasında ek bir programın kurulmasına gerek yoktur. Kullanıcılar dilediği zaman CS:GO ping ve fps gösterme işlemlerini yaparak verilere ulaşabilmektedir.

CS:GO Ping Gösterme İşlemleri Nasıl Yapılır?

CS:GO ping gösterme işlemlerinde konsol kullanılması gerekmektedir. Konsol için oyun içerisinde é tuşuna basılması ve ardından aşağıdaki kodun girilmesi yeterli olmaktadır.

net_graph 1

Bu şekil yapılacak giriş sonrasında ekranda pingin yanı sıra CS:GO FPS gösterme işlemleri de yapılmış olacağından FPS değerleri de takip edilebilmektedir. Ekranın köşesinde yer alan bu ayarlar, CS:GO ping gösterme küçültme işlemleri yapılamamaktadır. Bu nedenle kodun görünmesini istemiyorsanız, belirtilen kodları girmemeniz gerekir.

CS:GO Ping Açma Alternatif Yöntem

Yukarıdaki adımları takip ederek ping gösterebilecek kullanıcılar zaman zaman hata ile karşılayabilir. Bu tür durumlarda tercih edilebilecek ikinci bir yöntem de bulunmaktadır. Bu yöntem için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • CS:GO oyununu açın.
  • Ayarları açın.
  • Oyun sekmesindeki geliştirici konsolunu aktifleştir seçeneğini seçin.
  • Ardından yukarıdaki adımları takip ederek oyunda aynı kodu yazın.

CS:GO’da pinge nasıl bakılır, ping nasıl kontrol edilir gibi soru işaretleri bulunan tüm oyuncuların belirtilen yöntemler dahilinde ping ve FPS değerlerine ulaşabilmesi mümkündür. Ancak 2 yönteme rağmen herhangi bir veriye ulaşılamıyorsa oyun dosyalarının kontrol edilmesi önerilmektedir.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın