Cs Go Rank Sistemi

Cs Go Rank Sistemi

CS GO oyuncular tarafından çok fazla sevilen ve popüler olarak tabir edebileceğimiz türlerden biridir. CS GO rank sistemi son dönemde en çok üzerinde durularak araştırılan konu haline gelmeyi başarmıştır. Özellikle FBS oyunlarında gösterilecek performans seviyesinin son derece önemli olduğunu belirtmemiz gerekir. Performans ile birlikte haliyle oyuncunun oyun içindeki seviyesi de daha da fazla şekilde yükselişe geçmeye başlamış olur. Seviyenizin yüksek olması, oynayacağınız maçların daha zorlu ve kıran kırana geçmesine neden olur. Üstelik rakiplerinizin rütbeli olması da haliyle oyundan daha fazla zevk almaya başlamanıza yol açar.

Rütbenin önem arz etmiş olduğu oyun denildiği zaman CS GO karşımıza çıkar. CS go rütbelerden rank sistemine kadar merak edilen detayları yazımızda yer verdik. Buna göre oyuncularda artık Cs Go sistemine dair merak ettiklerini öğrenmeye başlayacak.

Cs Go Rank Sistemi 2022

Cs go rank sistemi 2022, rekabeti daha da fazla arttırarak oyunu keyifli hale getirebilmek amacıyla geliştirilmiştir. Bu sayede oyuncularda daha profesyonel maçlar yapma şansına sahip olur. Kazandıkları her bir maç için puan kasarak daha yukarı sıralarda yerini almaya başlayacaklardır. Oyuncuların kazanmış oldukları puanlara göre rütbeleri de bir o kadar artış göstermeye başlayacak. Üstelik rütbeniz arttık sıra karşınıza da çetin diyebileceğimiz rakipleriniz gelecek. Böylelikle oyunun seyri daha heyecanlı ve keyifli olmaya başlayacak.

Cs GO oyununda yer alan rank sistemiyle, oyuncularda kendi güçlerini daha da fazla şekilde arttırmaya başlayacaklar. Görevinizi en iyi şekilde yerine getirdiğiniz zaman puan kazanmanız mümkün hale gelecek. Tabi ki burada CS go oyununu oynayacak olan oyuncunun takımı ile birlikte, uyumlu şekilde hareket ediyor olması son derece önemlidir. Oyunda istenen başarının sağlanabilmesi için özellikle ekonominin doğru şekilde yönetilmesine dikkat edilmelidir.

CS GO Rank Sistemi Nasıl Çalışır?

Cs go rank sistemi nasıl çalışır, çalışma mantığı nasıl diye sorgulamaya başlayabilirsiniz.  Cs GO oyununu oynarken puanı direkt olarak etkilemeye neden olacak bazı önemli faktörler olabilir. Doğal olarak bu faktörlerin neler olabileceğini bilmeli ve puanınızın etkilenmemesi içinde dikkatli olmaya çalışmalısınız. Rank sistemi nasıl çalışır, dağılımı nasıl olur diyenler için şu şekildedir;

  • Oyuncunun görev dağılımı
  • Oyuncunun KDA durumları
  • Karşı takımın rank durumu
  • Oyun içi uyum durumu
  • İsabet oranları

Oyuncularda doğal olarak kategorilere baktıktan sonra puan cinsi baz alınarak rank atlama yapabilecektir. Rank atlama ve rank alma gibi oyun içinde bazı bölümlerde yer alır. CS GO bu bölümlerine geçiş yaparak bilgi vermeye başlayalım.

Rank Atlama- Rank Alma Sistemi

CS go oyununda çok kez rank atlama ve rank alma sistemini duymuş olabilirsiniz. CS GO oyununda rank atlama elit seviyeye yükselmek amacıyla başvurulan yollardan biridir. İlk rank atlama seviyesine gelinmesi için oyuncunun 10 oyun oynaması gerekebilir. Rank alma ise oyuncu 1 rütbeye erişerek her oyuna kolayca çıkabilmektedir.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın