Clash Of Clans 6 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 6 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans’ta her seviyede yeni binalar ve özellikler gelmektedir. Bu nedenle şehir içi yapısı doğru belirlenmelidir. Clash Of Clans 6 seviye köy düzeni önerileri ile kaynaklarınızı en şekilde koruyabilir ve daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz.

Clash Of Clans 6 Seviye Köy Düzeni 2022

6 seviye belediye binası, oyunun henüz başları sayılmaktadır. Buna karşın bol miktarda kaynak gerektiği için Clash Of Clans 6. seviye köy düzeni ganimet koruma üzerine odaklanmaktadır. Eğer oyunda yeniyseniz ve nasıl bir düzen kuracağınızı bilmiyorsanız öneriler dahilinde yapılarınızı yerleştirebilirsiniz. Clash Of Clans 6 seviye köy düzeni kaynakların yanı sıra şehrin savunmasında da avantajlar sağlar. Her seviyede olduğu gibi Clash of Clans 6 seviye köy düzeni en iyi savunma gibi farklı amaçlara yönelik

Clash of Clans 6. Seviye Kupa Düzeni

Kupanın oyunun başlarında çok fazla önemsenmemesi öneriliyor.  Buna rağmen bazı oyuncular oyunun başından itibaren kupayı korumak isteyebilir. Bu nedenle Clash Of Clans 6 seviye köy düzeni kupa koruma odaklı olabilir. Bu düzende depoların merkez dışında sıralanması gerekiyor. Savunma hatlarının belediye çevresinde sıralanmasıyla, belediye binası koruma altına alınabilir. Belediye binasının yıkılmasını zorlaştırarak kupa düzeninde başarıya ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans 6. Seviye Kaynak Koruma Düzeni

Tercih edilmesi önerilen Clash Of Clans 6 seviye köy düzeni kaynak koruma düzeni.  Oyunda ilerlemenin kilit noktalarından olan kaynaklar, diğer oyuncular tarafından yağlanabilir. Bu yağmayı önlemek için ise tüm kaynaklar merkez çevresinde yer almalıdır. Tüm savunma yapılarının depoların yanında tutulmasıyla düşmanlara karşı avantaj elde edilebilir. Özellikle 6. seviyeye yakın seviyelerdeki oyuncular için bu düzen işleri oldukça zorlaştıracaktır.

Clash of Clans 6. Seviye Klan Savaşı Düzeni

Klan odaklı bir düzen kurmak isteyenler için 6. seviye itibariyle klan düzenine geçiş yapılabilir. Klan düzeninde temel amaç, rakip klanlardaki düşmanların saldırısını etkisiz kılmak. Çevrenizde rakip klandan çok fazla oyuncu bulunuyorsa, bu düzen sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Bu düzende belediye binası ve klan kalesini merkeze yerleştirmeniz gerekiyor. Bu binaların yanlarına ise hava savunmalarını yerleştirmelisiniz. Savunmayı belediye binasına odaklanarak yaptığınızda, saldırının 1 yıldız eksikle tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın