Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans belediye binasının 4 seviye olmasıyla birlikte yeni yapılar açılır. Oyuncuların ganimet ve kupa kaybı yaşamaması adına güçlü Clash Of Clans 4 seviye köy düzeni kurması gerekir. Eğer oyunda yeniyseniz ve en iyi Clash Of Clans 4 seviye köy düzeni kurmak istiyorsanız aşağıdaki önerilere göz atabilirsiniz.

Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzeni Oluşturma

Clash of Clans 4. seviye köy düzeni 2022 güncellemeleri sonrasında değişikliğe uğradı. Bu nedenle aşağıda yer alan en güncel önerilere göre köyünüzü düzenlemeniz daha etkili sonuçlar verecektir. Kupa ve ganimet kaybını minimuma indirmek için köy düzeninde belediye binası ve kaynak yapılarının koruma altına alınması gerekir.

  • Köy binasını köyün ortasına konumlandırın ve çevresini duvarlarla çevirin.
  • İki alanda ise savunma amaçlı kule ve toplarınızı eşit bir şekilde duvarların etrafına yerleştirin.
  • Savunma alanlarının arasına kaynaklarınızı yerleştirin.
  • Son aşamada ise bir kez daha duvarla çevreleyin.
  • Kritik binaları bu şekilde koruma altına aldıktan sonra kalan binalarınızı köyün diğer noktalarına koyabilirsiniz.

4 seviye, oyunun başlarında olduğu için oyuncuların kaynak koruma ve savunma yapıları konusunda çok fazla seçeneği olmayacaktır. Bu nedenle erken aşamalarda oyunda geçirilen sürenin arttırılması ve hızlı bir şekilde level atlanması önerilmektedir.

Bu sayede köye yapılacak baskınlar için süreyi minimuma indirerek daha az baskın alma imkanı elde edebilirsiniz. Çok fazla seçeneğin olmaması, önerilen köy yerleşimlerinin de birbirine çok benzer olmasına neden olmaktadır. Ancak genel olarak ana bina ve kaynakların korunma altına alınması gerekmektedir. Diğer oyuncu örneklerine de göz atarak, kendi şehrinizi baştan kurabilirsiniz.

Clash Of Clans 4 Seviye Köy Düzenini Kolayca Kurma

Clash of Clans 4. seviye köy düzeni linkli olarak diğer oyuncular tarafından paylaşılmaktadır. Böylece beğendiğiniz 4. seviye köy düzeni için linkleri oyunun kurulu olduğu cihazlarda açmanız yeterli olacaktır. Oyundaki düzenleme bölümü üzerinden köyünüz, örnekte olduğu gibi şekillendirilecektir. Ayrıca sadece 4 seviye için değil, oyunların ilerleyen seviyelerinde de sorun yaşamamak adına benzer şekilde köyünüzü kurabilirsiniz.

Clash of Clans 6 Seviye Köy Düzeni için bu makalemizi okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0)

wave
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

wave
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişi yapmak için tıklayın.
-->

Kapatmak için ESC tuşuna basın